Dla mamy

Mama – najcięższy zawód świata… Zgodzisz się z nami? Nic dziwnego, że szukamy okazji aby podziękować Mamie za trud, poświęcenie włożone w nasze wychowanie i za morze miłości, którym nas obdarowała. W tej kategorii znajdziesz upominki dla Mamy, tak abyś mogła podziękować jej za wszystko w wybrany przez siebie sposób.

Upominki dla Mamy, czyli co?

Każdy z nas jest inny, dlatego postaraliśmy się wziąć to pod uwagę. Znajdziesz tu przekrój różnych produktów, zaczynając od zawieszek do auta, poprzez tabliczki do powieszenia na ścianę, magnesy z imionami, zdjęcie grawerowane w drewnie czy też Wasz ulubieniec – drzewko z życzeniami dla Mamy.

Często nas pytacie – dostanę u Was tani prezent dla Mamy?

Cóż, o ile stwierdzenie “tani prezent dla Mamy” w ogóle nam się nie podoba, to faktem jest że w naszej ofercie znajdziesz upominki, których ceny zaczynają sie już od 19.90zł. Całkiem przyjemnie, prawda? W naszym Studio stawiamy na jakość, także o nią nie musisz się martwić!

A może potrzebujesz prezent dla Mamy na imieniny lub na inną okazję?

Pamiętaj, że nasze upominki nie są zarezerwowane tylko na dzień Mamy. Doskonale sprawdzą się również jako prezenty na inne okazje, imieniny, urodziny, wszelkie Święta bądź po prostu ot tak- bez powodu. Mama zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo nie tylko od Święta.

Jednak pamiętaj – najcenniejsze co możesz podarować Mamie to Twój czas, i do tego serdecznie Cię zachęcamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6